Ubytování - Jičín - Český ráj

 

Ubytování v Penzionu u Jičína v Českém ráji

 
Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - pohled zvenkuUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - restaurace
Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.1Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.1Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.1Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.2Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.2 - koupelnaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.3Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.3Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.3 - koupelnaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.2 - kuchyněUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.4Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.4 - koupelnaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.4 - ložniceUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.4 - koupelnaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.5Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.5Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.5 - koupelnaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.6Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.6Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.6Ubytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - apartmán č.6 - koupelnaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - vířivá vanaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - posilovnaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - saunaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - odpočívárnaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - restauraceUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - restauraceUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - restauraceUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - restauraceUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - restauraceUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - trampolínaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - bazénUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - bazénuUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - zahradaUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - pohled zvenkuUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - pohled zvenkuUbytování - Jičín - Penzion u Jičína v Českém ráji - letecký pohled
 

UBYTOVÁNÍ V JIČÍNĚ
ČESKÝ RÁJ

Penzion u Jičína

Informace o ubytování

 

Ceník ubytování

 

Objednávka ubytování

 

Kontakt a mapa

Volný čas

Základní informace
Český ráj

 

Fotogalerie
Českého ráje

 

 

Další ubytování
Českém ráji

 

Ubytování Český ráj

 

Ubytování Český ráj

na Českých výletech

 

Penziony Český ráj

 

 

----------------------------------------

Ubytování v sousedních a blízkých oblastech:

 

Ubytování Jizerské hory

 

Ubytování Krkonoše

 

Ubytování Orlické hory

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion u Jičína v Českém ráji - kód jc05

 

Uvedené ceny za apartmány jsou BEZ STRAVY

 

Cena za apartmán a noc

sezona

mimosezona

apartmán č. 1 – 4 lůžka

1.800 Kč apartmán/noc

1.750 Kč apartmán/noc

apartmán č. 2 – 6 lůžek

1.950 Kč apartmán/noc

1.800 Kč apartmán/noc

apartmán č. 3 – 4 lůžka

1.750 Kč apartmán/noc

1.600 Kč apartmán/noc

apartmán č. 4 – 6 lůžek

2.190 Kč apartmán/noc

2.100 Kč apartmán/noc

apartmán č. 5 – 2 lůžka

1.600 Kč apartmán/noc

1.500 Kč apartmán/noc

apartmán č. 6 – 2 lůžka

1.600 Kč apartmán/noc

1.500 Kč apartmán/noc

apartmán č. 7 – 2 lůžka

1.600 Kč apartmán/noc

1.500 Kč apartmán/noc

přistýlka

360 Kč lůžko/noc

370 Kč lůžko/noc

dětská postýlka

130 Kč/noc

130 Kč/noc

ubytování pouze na 2 noci

příplatek 150 Kč apartmá/noc

dítě 0 – 2 roky*

zdarma bez nároku na lůžko

Strava**

dospělý

dítě do 10 let

snídaně (mimo neděli)

120 Kč osoba

70 Kč osoba

polopenze (mimo neděli)

220 Kč osoba

120 Kč osoba

 

 

*v případě, že je dítě do 2 let nad kapacitu apartmánu, je zdarma, přistýlka se nehradí.
**snídaně ani večeře není možná v neděli, to má restaurace zavírací den

Sezona je červenec a srpen, ostatní měsíce mimosezona.
V letní sezoně (červenec a srpen) jsou týdenní pobyty, jinak lze 2 noci, v silvestrovském termínu, o Velikonocích a ve státní svátky je min. délka pobytu 3 noci. Restaurace na silvestra bude otevřena pouze v případě obsazení celého objektu.  

Na místě se hradí rekreační poplatek (20 Kč/dospělá osoba).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Přehledy ubytování v ČR

 

Ubytování podle oblastí Tématické přehledy ubytování

 

Ubytování Lipno

 

Ubytování jižní Čechy

 

Ubytování Šumava

 

Ubytování jižní Morava

 

Ubytování Pálava

 

Ubytování Beskydy

 

Vinné sklípky s ubytováním

 

Ferienhäuser Tschechien

 

Ubytování - dovolená na statku

 

Chaty a chalupy na Silvestra

 

Chaty a chalupy

 

Chaty a chalupy k pronajmutí

 

Ubytování na horách

 

Silvestr na horách

 

Silvestrovské pobyty

 

Vánoce na horách

 

Dovolená s dětmi

  

Školy v přírode

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zaujalo nás - tipy na romantickou dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Zapadlé kouty v Chorvatsku

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

 

Romantika v Irálii a Rakousku

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ... A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

 

Romantické a wellness pobyty v ČR

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

Tajný tip - lázně na konci světa

A nakonec tajný tip na dokonalou romantiku s wellness relaxací - WELLNESS HOTEL SVATÝ TOMÁŠ - bývalý schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě v malé osadě uprostřed lesů a přitom nabízí komfortní ubytování, vířivku, bazén a další welllness služby a za přijatélné ceny!

 

 

 

 

Všechna práva stránky Ubytování - Jičín - Český ráj - Penzion u Jičína a další ubytování v Českém ráji vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz